Platební podmínky

Platba kartou
Pro okamžitou platbu platební kartou můžete využít online systém GoPay ihned po odeslání registračního formuláře. Dále je možné využití platby platební kartou na místě akce.

Platba převodem
Bankovní údaje s jedinečným variabilním symbolem Vám budou zaslány po odeslání registračního formuláře na uvedený email.  Platby bez variabilního symbolu nemohou být identifikovány a zpracovány. Dále je možné využití online systému GoPay ihned po odeslání registračního formuláře.

Platba v hotovosti
Přijímáme hotovost do výše 20 tis. Kč

Storno podmínky
Storno poplatek se počítá z celkové ceny objednaných služeb a jeho výše je dána ceníkem. Objednané služby je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem akce, a jedním z níže uvedených způsobů. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, budou Vaše objednané služby automaticky navýšeny dle ceníku. Daňový doklad Vám bude automaticky vystaven po připsání platby na účet a zaslán na uvedený email. V rámci jedné platby není možné platit více vystavených dokladů s jinými variabilními symboly. Dále není možné platit jednotlivé položky z objednaných služeb zvlášť.


Ahou Public Relations s.r.o.
Zapsaná: OR Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 23144 se sídlem na adrese: Javorová 206, 252 44 Dolní Jirčany, PsáryZastoupené jednatelkou Mgr. Lilly Ahou Král IČ: 275 07 971, DIČ: CZ 275 07 971

V Praze 15.9.2022